Finansijski administrativni službenik (m/ž) - Tijhof Autotransportsystemen BV
Dođite da radite i sa nama! Pogledajte slobodna radna mjesta >

Da li ste proaktivni i tačni?

Onda se pridruži našem timu kao finansijski administrativni službenik!

Finansijski administrativni službenik (m/ž)

Tijhof Autotransportsystemen traži pravog timskog igrača. Entuzijastičan finansijski administrativni službenik koji zna kako se pozabaviti stvarima i dostupan je 24 do 32 sata tjedno.

Volite li da imate pregled i da li ste dobri i s novcem? Kao finansijski administrativni službenik, uvijek imate svoje poslove u redu. Iz naše poslovnice u Almelu pomažete u brizi o mjesečnim ciframa i administraciji. Zahvaljujući vašem iskustvu u oblasti finansijske administracije, znate tačno kako to da uradite. Mislite li da ste to vi i želite li raditi u našem timu? Prijavite se!

  • Timski igrač.
  • Izazovna pozicija sa puno odgovornosti.
  • Konkurentna plata po Kolektivnom ugovoru o radu Metal & Technology.
  • Odlični uslovi za primarno i sekundarno zapošljavanje.
  • Ugovor sa perspektivom ugovora na neodređeno vrijeme.
  • Mogućnosti za obuku.
  • Neformalna radna atmosfera.

Vaše aktivnosti:

  • Održavanje dužničke i povjeričke administracije.
  • Provjera faktura i zaduženja.
  • Vođenje kase i rukovanje uplatama.
  • Slanje podsjetnika za plaćanje i podsjetnika.
  • Ispravno evidentiranje i arhiviranje (finansijskih) administrativnih podataka.
  • Naznačite promjene plata i osigurate da vaše kolege vide tačan iznos na platnom listu na kraju mjeseca.

Tvoj profil:

  • Dobro poznavanje holandskog jezika, govorno i pisano. (njemački i engleski su prednost).
  • Imate oko za detalje i pedantni ste u svom poslu.
  • Dobre komunikacijske vještine, pouzdan, pošten, preduzimljiv, tačan.
  • Možete raditi samostalno ali i u timu.
  • Imate finansijsko-analitički uvid.

Nivo obrazovanja i iskustvo:

  • MBO nivo rada i razmišljanja.
  • Iskustvo sa Snelstart i Ridder IQ.

Mi nudimo:

  • Ugovor o radu od 24 do 32 sata sedmično.
  • Nakon ugovora o radu na određeno vrijeme, ako dobro radite, imate izglede za stalno zaposlenje.
  • Odlični uslovi za primarno i sekundarno zapošljavanje; uključujući obračun penzije u PMT-u, regres za godišnji odmor, voće na poslu.
  • Konkurentna plata (klasifikacija prema kolektivnom ugovoru o radu Metal and Technology-Carrosserie Company).
  • Neformalna radna atmosfera u kojoj svakodnevno vredno radimo zajedno sa entuzijastičnim i motivisanim kolegama.

O nama:

Tijhof Autotransportsystemen je specijalista za izradu visokokvalitetnih aluminijskih i čeličnih autotransportera i prikolica. Kao globalni igrač, internacionalno smo aktivni iz naše centrale u Almelu. Također imamo podružnicu u Njemačkoj i niz prodajnih mjesta u raznim evropskim zemljama. Decenijama iskustva izrasli smo u jednog od vodećih proizvođača u ovoj industriji. Nadalje, u Tijhofu razmišljamo o mogućnostima i mogućnostima i smatramo da je vrlo važna ugodna radna atmosfera sa kratkim linijama komunikacije. Preduzetništvo, dinamika i preuzimanje velike odgovornosti pojmovi su koji opisuju rad u Tijhofu.

Imate li pitanja? Pozovite ili aplikaciju uz Pascal!

Također možete popuniti svoje podatke i mi ćemo Vas kontaktirati! Pascal Kuipers se može doći preko 0546-57 55 00 ili mobilno putem 06 21 43 23 89. Možete poslati email na personnel@tijhof.nl.

"*" označava obavezna polja

Pozivni znak*
Srednje ime
Prezime*
DD crtica MM crtica GGGG
Prevucite fajlove ovde ili
Max. veličina datoteke: 64 MB.
    Ovo polje služi za provjeru valjanosti i treba ga ostaviti nepromijenjeno.

    Nedavno projekti

    Automobilska kompanija Waaksma

    Automobilska kompanija van Eijndhoven

    Mulder-Mazda 't Groene Hart

    Autohaus Otto Bitter

    Tijhof Automotive

    Kompanija se fokusirala na ugradnju zračnog ovjesa i hidrauličnih sistema nivoa, kao i servis, održavanje, popravak oštećenja i prilagođavanje šasije Tijhof Autotransporters.

    Zašto Tijhof Autotransporteri

    Decenijama iskustva

    Prilagođena rješenja

    Kvalitet iz vlastitog doma

    Lična pažnja

    0
      0
      Shopping cart
      Uw winkelwagen je leegNazad u radnju